Hotel Bayjonn Sopot - z cyklu "Wspólnie możemy więcej" - Bayjonn Hotel Sopot
Bayjonn Hotel Sopot

Hotel Bayjonn Sopot – z cyklu “Wspólnie możemy więcej”♥

Jak w każdym Hotelu na świecie, tak również i w Hotelu Bayjonn Sopot obowiązuje wewnętrzny, hotelowy regulamin. Ma na celu poszanowanie wypoczynku wszystkich Gości. Najważniejszą obowiązującą zasadą jest cisza nocna i nie przeszkadzanie innym Gościom Bayjonn Hotel Sopot. Ufamy, że jeśli będziemy współpracować i w tej kwestii, wypoczynek czy pobyt służbowy odbędzie się w wyjątkowej, bardzo miłej atmosferze.

Recepcja Hotelu Bayjonn

Recepcja to zawsze serce ♥ każdego hotelu. To tutaj odbywa się przyjęcie naszych Gości. To tutaj zwracają się Państwo z różnymi prośbami, które zawsze staramy się spełnić 😉 Wyszkolona kadra działu Recepcji podpowie Państwu, jak spędzić wolny czas w Sopocie, poleci sprawdzone lokale gastronomiczne oraz pomoże w całym przekroju mniejszych i większych Państwa rozterek. Nasza Recepcja jest dla Państwa dostępna 24h/7 więc zapraszamy do kontaktu. Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania.

Dział HSK

Nie możemy zapomnieć o Paniach, które dbają o czystość w Hotelu Bayjonn Sopot. One również zasługują na  szacunek. Pracownicy działu sprzątającego zachowują wysoką dyskrecję, dbając aby wypoczynek w Hotel Bayjonn był przyjemny. W dzisiejszej dobie pandemii oprócz gruntownego sprzątania, pokoje przechodzą proces ozonowania. Ma on na celu wyeliminowanie bakterii. Z tego powodu proszę okazać cierpliwość, jeśli na pokój trzeba poczekać do faktycznej godziny zameldowania.

Zapraszamy do Hotelu Bayjonn w Sopocie!