Pokój Hotelowy Sopot: Najwyższy Komfort w Centrum Miasta!
Pokój Deluxe Premium w Hotelu Bayjonn Sopot
  • gallery-item
  • gallery-item
  • gallery-item

Classic PREMIUM

W naszym luksusowym hotelu przy plaży i molo w Sopocie spędzisz niezapomniany urlop! Oferujemy komfortowe pokoje i apartament z widokiem na centrum oraz Dom Zdrojowy. Ośrodek jest zlokalizowany również blisko sławnego Monciaka, czyli najbardziej turystycznej ulicy w mieście. Zapraszamy do nas na weekendowe oraz wakacyjne pobyty!

Komfortowe pokoje z widokiem na Sopot

Oferujemy naszym Gościom przytulne, przestronne i nowocześnie urządzone pokoje kategorii CLASSIC PREMIUM. Łączna powierzchnia każdego z nich wynosi 18 metrów kwadratowych wraz z przytulną łazienką z prysznicem. Minimalistyczny, stworzony ze smakiem i przemyślany wystrój oraz duża ilość światła słonecznego sprawiają, że pokoje i apartament wydają się bardziej przestronne. Pokoje i apartament zostały wyposażone w duże, wygodne łóżko, a także fotel i biurko, aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard. W recepcji Bayjonn hotel Sopot znajdziesz również skomponowane z wyjątkową starannością dekoracje ze świeżych kwiatów, dla Gości przybywających powyżej trzech dób hotelowych czeka prezent w postaci butelki wina.

W zależności od swoich preferencji można wybrać cichy pokój z widokiem na dziedziniec, w którym łatwo się zrelaksujesz i odpoczniesz od miejskiego zgiełku. Alternatywą dla niego jest apartament wychodzący na centrum miasta, z widokiem na morze, a także słynną ulicę Monte Cassino, na której toczy się życie turystyczne.

Nasz hotel przy plaży i molo w Sopocie oferuje idealną opcję dla każdego, kto poszukuje luksusowego noclegu w Trójmieście. Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwacji pokoju telefonicznie lub internetowo.

Przyjazd: 15:00
Wyjazd: 12:00