Odkryj pokoje i apartamenty z widokiem na centrum Sopotu
Hotel w Sopocie
  • gallery-item
  • gallery-item
  • gallery-item
  • gallery-item
  • gallery-item

Deluxe PREMIUM

Poszukujesz idealnego miejsca na wakacyjny lub weekendowy pobyt nad morzem Bałtyckim? Położony przy plaży i molo hotel w Sopocie oferuje wygodne pokoje i apartament w najwyższym standardzie. Nowocześnie urządzone pokoje, w których zastosowano innowacyjne rozwiązania, podnoszące komfort pobytu, to idealne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających Gości hotelowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do rezerwacji!

Hotel w Sopocie z widokiem na morze

Komfortowe i nowocześnie urządzone pokoje typu DELUXE PREMIUM, które oddajemy do dyspozycji naszych Gości są utrzymane w czarno-białej kolorystyce. Duża ilość światła dziennego tworzy w każdym z nich unikalny klimat, podkreśla jego modnie wykończone, nowoczesne wnętrze i minimalistyczny wystrój, a także tworzy wrażenie przestronności. Łączna powierzchnia wraz z łazienką każdego z pokoi hotelowych tego typu wynosi 22 metry kwadratowe. Dwa z nich dostępne są w wersji z prysznicem w łazience, a jeden z wanną.

Z okien pokoi w naszym hotelu w Sopocie roztacza się wspaniały widok na miasto. Ponieważ Bayjonn Hotel Sopot znajduje się w bliskim sąsiedztwie plaży oraz słynnego sopockiego molo, z okien pokoi można podziwiać tętniące życiem centrum Sopotu. Oprócz tego z okien pokoi typu DELUXE PREMIUM widać słynny “Monciak” i Plac Przyjaciół Sopotu, a także budynek Domu Zdrojowego.

Dodatkowym atutem naszych pokoi jest nowoczesny system filtracji świeżego powietrza, zarezerwuj pokój hotelowy w Sopocie z bukietem świeżych kwiatów i zaskocz swoją drugą połówkę pakietem romantycznym. Zapraszamy do kontaktu z naszym hotelem!

Przyjazd: 15:00
Wyjazd: 12:00