Pokój hotelowy Superior – luksus na wyciągnięcie ręki
Pokój Superior w Hotelu Bayjonn w Sopocie
  • gallery-item
  • gallery-item
  • gallery-item
  • gallery-item
  • gallery-item
  • gallery-item

Pokój hotelowy w centrum Sopotu przy plaży Superior

Chcesz spędzić wakacje nad Bałtykiem? Nasz hotel w Sopocie oferuje luksusowe pokoje urządzone z dbałością o każdy szczegół, z których roztacza się niesamowity widok na centrum Sopotu, dodatkowym atutem jest bliskość sławnego na całym świecie sopockiego molo i morza oraz zatoki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Luksusowy pokój zaledwie 150 metrów od plaży

Aby jak najlepiej dbać o wygodę naszych Gości, hotel przy molo w Sopocie stosuje wiele nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest zastosowany we wszystkich pokojach i apartamencie system filtracji świeżego powietrza, który podnosi komfort wypoczynku.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwa komfortowe pokoje typu SUPERIOR, pokoje o najwyższym standardzie. Łączna powierzchnia pomieszczeń wraz z łazienką wynosi 29 metrów kwadratowych. Dbając o komfort naszych klientów zastosowaliśmy innowacyjne, nietypowe rozwiązanie, czyli połączenie łazienki z pokojem za pomocą designerskiego, nowoczesnego przeszklenia. Szklane drzwi oraz odpowiedni system nagłośnienia umożliwiają naszym Gościom oglądanie filmów czy telewizji podczas zażywania relaksującej kąpieli w wannie. Oprócz tego uzupełnieniem wysokiego standardu jest dekoracja ze świeżych kwiatów oraz upominek od firmy w postaci butelki wina.

Pokój SUPERIOR w naszym hotelu przy plaży w Sopocie (zaledwie 150 metrów), z okna roztacza się niesamowity widok na centrum Sopotu. Dodatkowym atutem pobytu w naszym hotelu jest niewielka odległość od morza i piaszczystej plaży, którą można codziennie pokonać pieszo. Zapraszamy do rezerwacji pokoju i spędzenia niezapomnianego wypoczynku u nas!

Przyjazd: 15:00
Wyjazd: 12:00