Pokój Hotelowy z Tarasem w Sopocie: Luksusowa Oferta
Sopot Hotels
  • gallery-item
  • gallery-item
  • gallery-item

Classic TERRACE

Chcesz spędzić niezapomniane chwile w Trójmieście? Mamy doskonałą propozycję dla Ciebie! Położony w sąsiedztwie plaży i sławnego sopockiego molo hotel w Sopocie oferuje luksusowy apartament i komfortowe pokoje zarówno na weekendowe pobyty, a także na tygodniowe i dłuższe wyjazdy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pokoi, apartamentu i do kontaktu z nami oraz rezerwacji pokoju!

Komfortowy pokój z tarasem w centrum Sopotu

Nic nie może równać się z wieczornym relaksem na świeżym powietrzu, szczególnie na nadmorskich wczasach. Nasz hotel w centrum najpiękniejszego z miast Trójmiasta – Sopotu oferuje swoim Gościom przestronny, komfortowy, dwuosobowy pokój z kategorii CLASSIC, wyposażony dodatkowo w przestronny taras od strony dziedzińca. Hotel jest położony w pobliżu brzegu morza i plaży, a także najbardziej turystycznej części miasta, czyli sopockiego molo.

Wszystkie dostępne w naszym hotelu pokoje oraz apartament zostały wyposażone w innowacyjne, nowoczesne rozwiązania, które znacząco podnoszą komfort pobytu naszych Gości. Jednym z takich jest nowatorski system filtracji świeżego powietrza, a także drzwi przesuwne czy przeszklenia łazienkowe. Modny, utrzymany we współczesnym stylu wystrój. Całości dopełnia wpadające przez szerokie okna światło słoneczne, zwłaszcza popołudniami. Przy rezerwacji pobytu powyżej trzech dób hotelowych otrzymają Państwo prezent w postaci wina. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Przyjazd: 15:00
Wyjazd: 12:00