Usługi dodatkowe - Bayjonn Hotel Sopot

USŁUGI DODATKOWE

Najem samochodu - Hotel Bayjonn Sopot

Najem samochodu

Współpracujemy z firmą Auto Tex rent-a-car. Firma ta posiada szeroką flotę pojazdów poprzez małe auta miejskie typu Kia Picanto, większe auta osobowe Opel Insignia, kończąc na 9cio osobowych busach jak Ford Transit. Ceny wahają się od 220 PLN do 450 PLN za dobę. Przy dłuższym wypożyczeniu ceny są bardziej atrakcyjne. Jeżeli gość będzie chciał wynająć auto; bez problemu będzie mógł dokonać tego w recepcji naszego Hotelu. Dla wygody gości jest również możliwość wynajęcia kierowcy na godziny. Ceny wahają się od 350 PLN do 850 PLN.

recepcja@bayjonnhotel.pl

Telefon +48 730 71 71 71

Taksówka, transfer na lotnisko

Taxi, transfer na lotnisko

Nasi goście za transfer z lotniska i z powrotem płacą 150 PLN za kurs w jedną stronę. Kierowca podczas odbioru będzie czekał z kartką z napisem „Hotel Bayjonn” oraz nazwiskiem Gościa. Współpracujemy z profesjonalnymi kierowcami dzięki, którym podróż przebiegnie perfekcyjnie.

recepcja@bayjonnhotel.pl

Telefon +48 730 71 71 71

Basen Sheraton Sopot

Wstęp na strefę mokrą w Hotelu Sheraton

Zniżka dla naszych Gości -50%

Sheraton Spa w Sopocie oferuje 50% zniżki na całodzienny bilet wstępu do strefy mokrej. Mogą tam Państwo korzystać z basenu 12 m X 6m. Oprócz go znajduje się tam Basen do hydroterapii, aromatyczna łaźnia parowa Hammam, łaźnia solankowa, sauna fińska, misa lodowa, groty deszczowe, tepidarium.

recepcja@bayjonnhotel.pl

Telefon +48 730 71 71 71

Gablotka z bursztynem w hotelu

Gablotka z biżuterią z bursztynem

Korzystna cena dla klientów hotelu
W  Hotelu Bayjonn mogą zakupić Państwo pozłacaną biżuterię różnego rodzaju taką jak pierścionki, kolczyki, bransoletki kończąc na naszyjnikach. Jest to dobry pomysł na prezent dla swojej mamy, żony lub partnerki. Każdy typ biżuterii pakowany jest w sygnowane logiem Bayjonn pudełka. Dla fanów gry w badmintona Hotel posiada również w sprzedaży miniaturowe lotki oraz paletki wykonane ze złota.

 

 

Wiedziałeś że…

Bursztyn inaczej jantar, to kopalna żywica drzew iglastych. Na całym świecie mamy 60 gatunków bursztynu. Ciekawostką jest to, że polska nazwa bursztyn pochodzi od niemieckiego słowa bernstein ,czyli kamień który się pali. Najbardziej ceniony gatunek w jubilerstwie to bursztyn bałtycki. Ze względu na swoją kruchość ulega łatwo różnego rodzaju zarysowaniom. W bursztynie często występują skamieniałe organizmy. Największe międzynarodowe targi bursztynu Amberif odbywają się w Gdańsku.

Masaże

Masaże w Thai Mai Sopot

Masaże w Thai Mai odbywają na ulicy Fryderyka Chopina 26 a (jest to około 750 metrów od hotelu-10 minut wolnym spacerem). Nasi goście mają 10 % zniżki na masaże. Obiekt oferuje 15 różnych masaży oraz dodatkowe usługi jak np. wieczory firmowe. Masaże są wykonywane przez certyfikowanych masażystów z Tajlandii o bardzo dużym doświadczeniu.

recepcja@bayjonnhotel.pl

Telefon +48 730 71 71 71

Wycieczka motorówką Sopot

Wycieczka łódką na Hel

Cena już od 200 zł

Współpracujemy z Navi7 (prywatne rejsy łodzią motorową po Zatoce Gdańskiej).

Liczba pasażerów do 6 osób. Łódź stacjonuje w Sopockiej Marinie, ceny są uzgadniane indywidualnie. Całodniowa wycieczka po Zatoce to koszt 3tysiace złotych.

Cennik:

1 osoba-200 zł/godzina

2 osoby- 150 zł/osoba/godzina

3 osoby i więcej-100 zł osoba/godzina

Fitness Sopot

Salka fitness dla gości hotelu

Hotel Bayjonn w Sopocie z radością oddaje do dyspozycji swoich Gości salkę fitness oraz saunę. Pomieszczenie przeznaczone jest do użytku indywidualnego, dzięki czemu atmosfera jest kameralna, a Goście mogą czuć się swobodnie. Za każdym razem wyrabiana jest specjalna karta dostępu do sauny i siłowni, co daje pewność, że nikt inny nie wejdzie tam podczas Państwa korzystania. Oferujemy saunę suchą, z olejkami zapachowymi. Gorące seanse aromatyczne można przeplatać orzeźwiającym prysznicem. W siłowni mieści się bieżnia, rowerek, ciężarki. Czekają tam na Państwa również duże ręczniki, szlafroki oraz woda. Usługa jest bezpłatna.

recepcja@bayjonnhotel.pl

Telefon +48 730 71 71 71

Śniadanie Sopot

Śniadanie w hotelu

Bufet szwedzki
Śniadania w naszym hotelu to bogaty bufet, przygotowywany z sezonowych produktów, w związku  z czym menu jest bardzo rozmaite, w zależności od pory roku. Za dodatkową opłatą dostarczymy śniadanie do pokoju. Posiadamy szeroki wybór zestawów śniadaniowych, spełniamy również życzenia specjalne naszych Gości; oferujemy posiłki bez glutenu, laktozy oraz wegańskie.

Śniadanie w Hotelu Bayjonn serwowane jest w godzinach od 7:00 do 10:30 w restauracji na parterze, koszt śniadania:

  • Osoba dorosła 55 PLN
  • Bezpłatnie dzieci do 4 roku życia
  • Dzieci od 4 do 14 roku życia 30 PLN

Aranżacja pokoju na życzenie

Nasi Goście uwielbiają spędzać czas w naszym Hotelu celebrując specjalne chwile, jak rocznica ślubu czy zaręczyny. Na specjalne życzenie nasz personel przygotuje wyjątkową oprawę pokoju, zgodnie z Państwa życzeniami. Oferujemy między innymi balony, płatki róż, świeże kwiaty w pokoju, możliwość wstawienia prosecco w ozdobnej butelce lub słodkości ze specjalnie dedykowaną kartką. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pomysły! Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia!

recepcja@bayjonnhotel.pl

Telefon +48 730 71 71 71

Hotel Sopot SPA - apartamenty przy plaży, molo, centrum recepcja@bayjonnhotel.pl HOTEL BAYJONN
UL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY 7
WOJ. POMORSKIE
81-718 SOPOT
ANMAR SP. Z O. O.
UL. JAGIEŁŁY 78,
81-586 GDYNIA
+48 730 71 71 71 RACHUNEK BANKOWY HOTELU:
SANTANDER BANK POLSKA S.A.
PL 69 1910 1048 2786 7192 3814 0001
SWIFT (BIC): SCFBPLPW
POLITYKA PRYWATNOŚCI Hotel Bayjonn SPA w centrum Sopotu to luksusowy apartament i pokoje przy plaży i molo. Sprawdź też naszą ofertę sal konferencyjnych.

Hotel Sopot SPA - apartamenty przy plaży, molo, centrum recepcja@bayjonnhotel.pl 81-718 SOPOT
ANMAR SP. Z O. O.
UL. JAGIEŁŁY 78,
81-586 GDYNIA
+48 730 71 71 71 RACHUNEK BANKOWY HOTELU:
SANTANDER BANK POLSKA S.A.
PL 69 1910 1048 2786 7192 3814 0001
SWIFT (BIC): SCFBPLPW
POLITYKA PRYWATNOŚCI Hotel Bayjonn SPA w centrum Sopotu to luksusowy apartament i pokoje przy plaży i molo.
Sprawdź też naszą ofertę sal konferencyjnych.
HOTEL BAYJONN
UL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY 7