Voucher do Hotelu - jak i gdzie kupić? - Bayjonn Hotel Sopot
Voucher do Hotelu - jak i gdzie kupić?

Voucher do Hotelu – jak i gdzie kupić?

Jeśli chciał(a)byś zaskoczyć bliską Ci osobę i podarować jej pobyt w Hotelu Bayjonn to zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z działem Recepcji Hotelu.

Tylko bezpośredni kontakt- telefoniczny bądź mailowy – jest najlepszą formą sprecyzowania swoich oczekiwań. Podczas rozmowy telefonicznej doświadczony recepcjonista ochoczo pomoże dobrać najlepszą opcję wypoczynku. Ponieważ posiadamy aż dziesięć, różnych kategorii pokoi pomożemy dobrać Państwu idealny.

Przekrój pokoi jest szeroki, różnią się przede wszystkim metrażem ale i lokalizacją. Umiejscowiony od frontu zaproponujemy młodym ludziom nastawionym na zabawę a Gościom ciut bardziej dojrzałym 😉 pokój zlokalizowany na spokojniejszą stronę Hotelu. Z tego właśnie powodu wcześniejszy kontakt telefoniczny jest bardzo istotny.

Do vouchera pobytowego w Hotelu Bayjonn można domówić dodatkowe, inne, indywidualnie skomponowane usługi.

Takimi 'extrasami’ mogą być świeże kwiaty wstawione na przywitanie, butelka idealnie schłodzonego wina lub szereg innych przyjemnych 😉

Zorganizujemy również transfer do i z Hotelu Bayjonn, udostępnimy saunę/salkę fitness do indywidualnego użytku. Pomożemy w organizacji wyjątkowej (również romantycznej;) kolacji w zaprzyjaźnionej, doskonałej restauracji L’Entre Villes.

Pomożemy Państwu skomponować pakiet idealny – nie ogranicza nas wyobraźnia… może jedynie Państwa budżet 😉

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z Hotelem Bayjonn – pomożemy w organizacji wyjątkowej niespodzianki dla Państwa bliskich! 😉