Romantyczny wieczór walentynkowy nad morzem w Sopocie - Bayjonn Hotel Sopot
Romantyczny wieczór walentynkowy nad morzem w Sopocie

Romantyczny wieczór walentynkowy nad morzem w Sopocie

Walentynki – Święto Zakochanych ♥ to najbardziej miły dzień dla pary w roku i choć uważamy, że Miłość należy celebrować każdego dnia, to przecież warto zaplanować ten wyjątkowy, jakże uroczy dzień!

Być może w nadchodzące Walentynki – zamiast łamigłówki jakim prezentem obdarzyć Ukochaną – zabierzesz Ją do kameralnego hotelu i spędzicie przemiłe chwile tylko we dwoje? Takie chwile we dwoje byłyby idealne dla wszystkich par a dla młodych rodziców tym bardziej – jako chwila oddechu od codziennego życia, wypełnionego obowiązkami rodzinnymi.

Taki weekend w hotelu nie musi być wcale super drogim wydatkiem. Przygotowany odpowiednio wcześniej zaskoczy Twoją połówkę, nie zrujnuje budżetu a zostanie zapamiętany całe życie.

Zarówno duże hotele (z luksusowym SPA) jak i kameralne, butikowe hotele (jak nasz Hotel Bayjonn) z pewnością przygotują odpowiednie pakiety pobytowe jeszcze długo przed Twoim przyjazdem. Miła obsługa otoczy Państwa opieką od samego progu hotelu, zadba o przyjemny, intymny klimat pobytu.

Propozycji na spędzenie wyjątkowych chwil we dwoje nasuwa się co najmniej kilka. Na Państwa przywitanie w pokoju będzie czekać wyborne wino lub schłodzone, ulubione bąbelki. Po południu proponujemy relaks – masaże tajskie lub balijskie w wyjątkowym, zaprzyjaźnionym SPA, nieopodal Hotelu Bayjonn. Po odprężających chwilach, polecamy romantyczną kolację w wyjątkowym miejscu – przepięknej restauracji L’Entre Villes.

Jest to absolutnie wyjątkowe miejsce na mapie Sopotu, z którego Goście zawsze wracają wprost zachwyceni!

Po smacznej, romantycznej kolacji w zachwycającej scenerii zadbanej oranżerii restauracji zachęcamy do spaceru po najbliższym molo (najdłuższym, drewnianym w Europie) lub wzdłuż promenady nad morzem. Hotel Bayjonn od morza dzieli ok.150m. Z pewnością taki spacer dotleni nas i odpręży przed snem.

Po rześkim, nadmorskim spacerze zaprosimy Państwa do sauny aby w tylko swoim, indywidualnym towarzystwie odprężyć się jeszcze bardziej 😉

Skontaktuj się z Recepcją Hotelu Bayjonn a wspólnie zaplanujemy niesamowity, pełen tylko przyjemnych doznań czas! 😉