Impreza integracyjna lub event firmowy nad morzem – dlaczego warto? - Bayjonn Hotel Sopot
Impreza integracyjna nad morzem - dlaczego warto?

Impreza integracyjna lub event firmowy nad morzem – dlaczego warto?

Wyjazdy integracyjne i firmowe eventy urozmaicają aktywność zawodową i poprawiają samopoczucie uczestników. Pomagają im lepiej się poznać, co ma wpływ na efektywność ich pracy. Znajdujący się przy plaży w Sopocie Hotel Bayjonn z przestronną salą konferencyjną jest miejscem oferującym specjalne pakiety dla przedsiębiorstw. Dlaczego warto wybrać właśnie nasz ośrodek?

Dlaczego warto zorganizować event firmowy w Hotelu Bayjonn?

Organizując event firmowy, dobrze jest zdecydować się na obiekt taki, jak Hotel Bayjonn: mający dużą salę konferencyjną, a w niej przydatny sprzęt, między innymi projektor czy flipchart, a także dostęp do internetu. Atrakcyjna lokalizacja przy plaży i wysoka jakość obsługi również są jego ważnymi atutami. Wsparcie ze strony naszych doświadczonych pracowników okazuje się bezcenne zwłaszcza dla osób, które urządzają tego typu spotkanie po raz pierwszy.

Nie bez znaczenia jest też catering w sali konferencyjnej, posiłki dla pracowników oraz nocleg na miejscu firmowego eventu czy wyjazdu integracyjnego. W ośrodku możliwe jest wynajęcie pokojów dwu- i wieloosobowych oraz apartamentu, a także wykupienia śniadań, lunchu lub deseru czy zamówienia serwisu kawowego.

Możliwość skorzystania ze wszystkich powyższych usług w jednym punkcie ułatwia organizację całego przedsięwzięcia. To nie koniec powodów, dla których warto wybrać znajdujący się przy plaży Hotel Banyjonn na miejsce swojego wypadu integracyjnego lub firmowego wydarzenia.

Wysokiej klasy hotel nad Morzem Bałtyckim

W czasie wyjazdów zawodowych pracownicy potrzebują noclegu w komfortowych warunkach, a także odpowiednich pomieszczeń, takich jak sala konferencyjna. Hotel Bayjonn w Sopocie oferuje wszystkie niezbędne usługi w świetnych cenach oraz wiele dodatkowych form pomocy, a także atrakcje, które pomagają zatrudnionym osobom wypocząć po spotkaniach służbowych. Mowa tu nie tylko o relaksie na plaży, lecz również o możliwości:

  • wynajęcia samochodu,
  • skorzystania z transferu z lotniska i z powrotem,
  • wstępu do Sheraton SPA, salonu masażu Thai Mai oraz sauny i salki fitness w hotelu,
  • wypłynięcia łódką w rejs na Hel.

Warto wspomnieć, że od Bałtyku dzieli nas zaledwie 150 metrów. To idealna odległość, by wybrać się na spacer po plaży o wschodzie lub zachodzie słońca.

Nowoczesna sala konferencyjna w Sopocie

Z naszych usług szczególnie chętnie korzystają firmy, które interesuje przestronna i dobrze wyposażona sala konferencyjna w Sopocie. Pomieszczenie o powierzchni 40 m2 znajdujące się w Hotelu Bayjonn może pomieścić 32 osoby w ustawieniu teatralnym. Jest wentylowane i klimatyzowane. Można w nim skorzystać z cateringu: jednorazowego lub ciągle uzupełnianego serwisu kawowego, a także lunchu składającego się z dwóch dań i deseru. To sprawia, że nasza sala konferencyjna jest doskonałym miejscem na szkolenia i spotkania biznesowe.

Hotel w Sopocie idealny na wyjazd służbowy i integracyjny

Event firmowy w sali konferencyjnej lub integracyjny wypad do ośrodka znajdującego się nad polskim morzem to połączenie aktywności zawodowej z relaksem w wyjątkowym miejscu. Jest to okazja do bliższego poznania swoich współpracowników w mniej oficjalnych okolicznościach. Także dla pracowników chcących zwiedzić Sopot hotel przy plaży to wygodna lokalizacja.

Poza tym w miastach znajdujących się nad morzem odbywają się liczne koncerty, festiwale czy wystawy, które są dodatkowym urozmaiceniem służbowego eventu lub firmowego wyjazdu integracyjnego. W Sopocie takich atrakcji jest bardzo wiele. Ponadto dla osób wypoczywających w tej miejscowości dostępne są między innymi:

  • strzelnica,
  • przejażdżki quadami lub konno wzdłuż plaży,
  • rejsy łodzią motorową.

Profesjonalnie zorganizowany event firmowy lub wyjazd integracyjny

Dobrze przystosowana sala konferencyjna, wygodne noclegi, odpowiednie wyżywienie i wsparcie pracowników ośrodka sprawiają, że urządzenie eventu firmowego w Hotelu Bayjonn jest przyjemnością nawet dla tych, którzy po raz pierwszy organizują tego typu wydarzenie. Jego dogodna lokalizacja w pobliżu plaży ułatwia spędzanie czasu wolnego nad brzegiem morza. Zachęcamy do kontaktu, skorzystania z naszych usług i przeżycia służbowego wydarzenia w komfortowych warunkach.