Dlaczego warto zorganizować konferencję w hotelu? - Bayjonn Hotel Sopot
Hotel w Sopocie Bayjonn

Dlaczego warto zorganizować konferencję w hotelu?

Przygotowując imprezę firmową, trzeba wziąć pod uwagę różne czynniki – stworzenie programu, przygotowanie treści, dotarcie z zaproszeniami do gości. Jednak tym, co najbardziej wpływa na udany przebieg wydarzenia, jest odpowiednio przystosowane miejsce. Optymalne rozwiązanie to hotel, który gwarantuje jednocześnie dostęp do funkcjonalnie wyposażonych sal konferencyjnych, miejsc noclegowych i gastronomii. To wszystko zapewnimy Ci w ekskluzywnym Bayjonn! Zaproś uczestników swojej konferencji do wyjątkowego hotelu w Sopocie przy molo, z lokalizacją blisko morza i fantastycznym zapleczem organizacyjnym.

Oferta hotelowo-konferencyjna dla firm i instytucji

Zorganizowanie eventu, szkolenia czy prezentacji w hotelu – a więc odpowiednio przygotowanym miejscu – może okazać się kluczowe w osiągnięciu sukcesu. Sala konferencyjna w Sopocie, znajdująca się w butikowym obiekcie Bayjonn, należy do najlepszych lokalizacji nad morzem. Budynek znajduje się zaledwie 150 m od plaży, a jednocześnie w samym centrum kurortu. To doskonałe miejsce do przeprowadzenia spotkań połączonych z prezentacjami lub wykładami. Oprócz świetnie wyposażonego, 40-metrowego pomieszczenia na ponad 30 uczestników, znajdziesz tu luksusowe warunki noclegowe dla gości i atrakcje kulinarne w przystępnych cenach.

Sala konferencyjna i komfortowo wyposażone pokoje

Kilkudniowa konferencja to czas wytężania uwagi i kuluarowych dyskusji. By przyniosła wymierne efekty, potrzeba odpowiednich warunków dla gości. Nocując w tym samym budynku, w którym odbywają się sesje, nie tracą czasu na dojazdy. Z pewnością docenią nie tylko spotkania i nocowanie pod tym samym adresem. Hotelowe sale konferencyjne w Sopocie oznaczają również dostęp do wielu atrakcji w czasie wolnym, dzięki czemu uczestnicy przystąpią do kolejnych paneli zrelaksowani i wypoczęci. Spacer nad morzem pozwoli im odetchnąć pełną piersią, a przecież nie zabraknie tu wielu innych pomysłów na miły przerywnik podczas pracy. Dodatkowo w butikowym hotelu Bayjonn na wszystkich czeka nocleg w luksusowych wnętrzach. Do dyspozycji gości oddajemy kameralne, urządzone ze smakiem, wygodne pokoje.

Co proponujemy naszym partnerom?

Proponujemy pomoc w organizacji eventów firmowych i konferencji tematycznych w fantastycznych warunkach. Nasz hotel w Sopocie blisko plaży dysponuje salą konferencyjną na 32 osoby – w sam raz, by zaprosić wybrane grono na szkolenie czy wykłady. W połączeniu z atrakcyjnym położeniem i komfortowymi noclegami to także świetna opcja integracji osób zaangażowanych w ważny projekt. Proponujemy m.in.:

  • kompletnie wyposażone pomieszczenie ze sprzętem audiowizualnym, flipchartem i niezależnym dostępem do Internetu.
  • kilka wersji cateringu – od serwisu kawowego po dwudaniowy lunch z deserem.
  • po spotkaniach i dyskusjach w sali konferencyjnej – atrakcje hotelowe i dostęp do infrastruktury znajdującej się w pobliżu Bayjonn.

Kameralny hotel w Sopocie z salą konferencyjną w centrum kurortu dysponuje własną sauną i kompleksem fitness. Polecamy transfery lotniskowe i wynajem własnego auta z kierowcą. Pomożemy również ułożyć program z oryginalnymi propozycjami według życzenia organizatorów.

Najlepsze miejsce na konferencję? Hotel butikowy Bayjonn w Sopocie!

U nas znajdziesz idealne warunki do pracy w zespole i wypoczynku po godzinach. Odpowiednio wyposażona sala konferencyjna, zaplecze gastronomiczne, komfortowe pokoje i dostępne atrakcje, w dodatku w doskonałej lokalizacji – to gotowy przepis na pełen sukces Twojego przedsięwzięcia. Zadbaj o wysoki poziom konferencji i zorganizuj ją w sopockim hotelu Bayjonn!