Butikowy Hotel w Sopocie Bayjonn - Przyjdź odpocząć przy molo! - Bayjonn Hotel Sopot
Butikowy hotel w Sopocie

Butikowy Hotel w Sopocie

Zapraszamy do obiektu o wysokim standardzie, który zaspokoi wyszukane potrzeby gości. Osoby, które szukają prywatności, w Bayjonn mogą naprawdę odpocząć od codziennego zabiegania. Polecamy kameralny i jednocześnie luksusowy, doskonale zlokalizowany hotel w Sopocie przy molo. To typowy obiekt butikowy, który jest niewielki i nie należy do znanych sieci hotelowych, ale standardem i wyposażeniem dorównuje tym najlepszym. W Bayjonn szczególny nacisk kładziemy na obsługę na najwyższym poziomie. We wnętrzach z wysmakowanym wystrojem każdy poczuje, że nareszcie może naprawdę odetchnąć!

Morze i plaża na wyciągnięcie ręki

Czekamy na naszych gości tuż nad morzem, dwie minuty od plaży i dwieście pięćdziesiąt metrów od mola. Bayjonn – hotel w Sopocie w centrum miasta, a jednocześnie blisko największych atrakcji, przekonał już wiele osób wyjątkowym wyposażeniem apartamentów i zaciszną lokalizacją. Po spacerze nadmorskim deptakiem odpoczniesz w naszych wykwintnych wnętrzach.

Szczególnie polecamy urządzony ze smakiem apartament o powierzchni 46m2. Na jego niezwykły klimat składają się m.in. łazienkowa ceramika od Valentino, w której do dyspozycji użytkowników oddajemy kosmetyki marki Chopard z drobinkami złota. W sypialni króluje wyjątkowe łoże z kolekcji luksusowych mebli inspirowanych amerykańskim wzornictwem. Warto przekonać się, jak odprężający może być pobyt w królewskich pomieszczeniach butikowego hotelu!

U nas każdy jest gościem VIP!

W Bayjonn można doświadczyć luksusu również dzięki dyskretnej obsłudze. Doskonale wyposażony hotel w Sopocie blisko plaży powstał właśnie po to, by w najważniejszym mieście nad polskim Bałtykiem każdy mógł być traktowany niczym ważna osobistość. Nie dzielimy gości na kategorie – tutaj wszyscy należą do grupy VIP. To najważniejsza zasada, którą kieruje się cała załoga Bayjonn. Jeśli przekroczysz próg naszego obiektu, od samego początku poczujesz się jak ktoś naprawdę wyjątkowy. Sauna i fitness, organizacja transportu czy samochód z szoferem to tylko kilka z opcji dostępnych w ofercie.

Wybierz pokój marzeń – luksusowy, wygodny, z dyskretną obsługą

Wszyscy goście butikowego hotelu Bayjonn mogą liczyć na pobyt w komfortowych warunkach. Dotyczy to również specjalnych życzeń i próśb, których spełnianie jest również dla nas powodem do satysfakcji. Każdy może być pewien zachowania pełnej dyskrecji. Recepcja jest czynna całą dobę, a wszyscy członkowie załogi są zobowiązani do ochrony prywatności mieszkańców luksusowego budynku przy ul. Powstańców Warszawy. Zapraszamy do spędzenia u nas niezapomnianego czasu!