Why choose Bayjonn Hotel - Bayjonn Hotel Sopot
Butikowy hotel w Sopocie

Zanim odpowiemy na to pytanie chcielibyśmy zapytać, co dla Ciebie oznacza słowo luksus? Co dla Ciebie kryje się pod tym pojęciem?

Luksus jest terminem opisującym kategorię dóbr materialnych bądź usług, które wyróżniają się wysoką, jakością wykonania oraz szczególną formą, często ekskluzywną. Zazwyczaj luksusowe produkty czy usługi są trudniej dostępne. Luksus ma znaczenie dość szerokie, wielowymiarowe i dla każdego może oznaczać coś innego. Luksusowo możemy się również poczuć. To również bardzo przyjemny stan umysłu spowodowany szczególnym nas traktowaniem. W naszym hotelu Bayjonn w Sopocie dbamy o to, aby każdy z naszych Gości poczuł właśnie ten stan- poczuł się luksusowo, poczuł się Bayjonn.  Nie rozróżniamy kategorii Gości, nie  ma podziału  odwiedzających na kategorię VIP i inne. Każdy z naszych Gości jest Gościem VIP, najważniejszym dla nas.  Bezwzględnie, cała załoga Bayjonn hotel Sopot przestrzegamy powyższej zasady!

Od momentu przekroczenia progu Bayjonn Hotel Sopot dbamy o poczucie komfortu naszych Gości, spełniając czasem wymagające życzenia i prośby. Niewątpliwie zachowujemy dyskrecję i intymność noclegu w Sopocie. Nasza recepcja czynna całą dobę indywidulanie podchodzi do każdego Gościa. Zarówno estetyczne wyposażenie utrzymane na najwyższym poziomie jak i miła, dyskretna obsługa hotelu w Sopocie obliguje do wypoczynku na najwyższym poziomie.

Gdy skontaktują się Państwo bezpośrednio z recepcją hotelu w Sopocie próbując znaleźć najlepszy hotel w Sopocie, podczas miłej rozmowy spośród wielu kategorii pokoi dobierzemy idealny. W Bayjonn hotel Sopot posiadamy również Apartament o powierzchni 46m2 urządzonej z najwyższym smakiem. Klimat luksusowy tworzą kafle od Valentino w łazience, kosmetyki marki Chopard z drobinkami złota. W sypialni na Gości czeka łoże z kolekcji luksusowych łóżek inspirowanych amerykańskim dziedzictwem. Zapewniamy, że wybierając Apartament w Sopocie, warto wybrać właśnie ten…

Dołożymy wszelkich starań aby Państwa wypoczynek w Bayonn hotel Sopot okazał się najbardziej przyjemnym z możliwych.

Zapraszamy!