Dlaczego warto zorganizować event firmowy w hotelu? - Bayjonn Hotel Sopot
Dlaczego warto zorganizować event firmowy w hotelu?

Dlaczego warto zorganizować event firmowy w hotelu?

Organizując event, spotkanie dla większej ilości osób niewątpliwie powinniśmy zastanowić się nad odpowiednim miejscem dla tego typu spotkania. Najważniejszym kryterium powinno być miejsce, najlepiej jak najmniej ograniczone metrażowo. Duża, przestronna, dobrze doświetlona powierzchnia jest kluczowa. Atrakcyjna lokalizacja hotelu będzie niewątpliwie ważnym atutem.

Drugim, ważnym czynnnikiem jest wsparcie obsługi hotelu dla organizatora. Wieloletnie doświadczenie pracowników danego hotelu okaże się kluczowe dla osoby, która być może event taki organizuje pierwszy raz w życiu. Osoba wspierająca pomoże dobrać odpowiednią salę, dodatki, jeśli impreza ma być tematyczna. Okaże stosowne wsparcie przy organizacji imprezy czy podczas już trwania samego eventu.

Organizując event w hotelu wspaniałym komfortem jest możliwość również noclegu dla Gości na miejsu. Bez niepotrzebnego przemieszczania się po imprezie. Do wynajmu sali można zatem dodać rezerwację odpowiednich pokoi.

Czwartym i chyba najważniejszym czynnikiem jest zaplecze kulinarne. Hotele zazwyczaj posiadają na miejscu własną restaurację. Jeśli nawet restauracja hotelowa nie specjalizuje się w posiłkach na eventy, hotel z pewnością współpracuje z punktami gastronomicznymi, które taki catering przygotuje.

Podsumowując: miejsce, catering; noclegi ale i pomoc (obsługa) to podstawa dobrze zorganizowanego eventu. Event taki warto zatem zorganizować w hotelu, polegając na doświadczeniu osób, dla których to niemal codzienność 😉

Hotel Bayjonn położony jest w fantastycznej lokalizacji, gdyż w sercu nadmorskiego Sopotu. Od morza dzieli nas jedynie 150m. Posiadamy szeroki przekrój pokoi- od Apartamentu do komfortowych pokoi dwu i wieloosobowych. Wieloletnie doświadczenie pozwoli nam ochoczo pomóc Pańswu zorganizować spotkanie firmowe czy też rodzinną imprezę w naszym obiekcie.

Zapraszamy do kontaktu z działem Recepcji pod nr tel. +48 730717171.