Bezpośrednia rezerwacja pokoju - Bayjonn Hotel Sopot
Hotel w Sopocie Bayjonn

Bezpośrednia rezerwacja pokoju

Bayjonn Hotel Sopot na chwilę obecną posiada 10 różnych kategorii pokoi. Absolutnie nie jest to podyktowane ogólnie przyjętą zasadą „dla każdego coś dobrego”. Skupiamy się na potrzebach naszych Gości a są one często bardzo odmienne. Dla odwiedzających nas par znaczenie będzie miał inny pokój niż np. dla rodzin z dziećmi. To naturalne.

Zarówno metraż, dostępność pokoju z balkonem lub pokoju z tarasem, ale przede wszystkim ulokowanie (od frontu bądź od dziedzińca) jest kluczowym czynnikiem udanego wypoczynku. Lokalizacja od frontu, z widokiem na Plac Przyjaciół Sopotu, czyli na całe centrum Sopotu będzie nieco bardziej absorbująca niż położenie pokoju od dziedzińca Hotelu, które jest idealne do odpoczynku w ciszy i spokoju.

Wszystkie te czynniki są ogromnie ważne i decydują o naszym udanym wypoczynku.

W czasie rozmowy telefonicznej a więc rezerwacji bezpośredniej, profesjonalnie wyszkolony recepcjonista zada Państwu kilka pytań o preferencje dotyczące wyboru pokoju/apartamentu. Taka opieka jest kluczowa i często rokuje na dalszą, owocną współpracę pomiędzy Gościem a Hotelem.

Przecież każdy z nas lubi poczuć się wysłuchanym J

Nie bez znaczenia jest udzielany rabat za rezerwację bezpośrednią.

Zapraszamy do Bayjonn Hotel Sopot w samym centrum miasta, umiejscowienie Bayjonn Hotel Sopot blisko morza jest jego kolejnym atutem.